Fatih Harbiye,fatih harbiye son bölüm,fatih harbiye dizisi bölüm izle,fatih harbiye bölüm izle

inadına yaşamak dizisi


inadına yaşamak dizisi

default inadına yaşamak dizisi

Mehmet Akif Alakurt’un Adanalı Dizisindeki rol arkadaşı Oktay Kaynarca Fatih Dizisinden Sonra KanalD ekranlarında inadına yaşamak dizisi ile karşımıza çıkıyor.

Başrollerinde Oktay Kaynarca’nın oynadığı inadına yaşamak dizisi hakkında yazılanlar ise şu şekilde;

Çok yakında ekranlara gelecek olan ”İnadına Yaşamak Dizisi çok güzel bir dizi olacak ve izleyicileri ekranları başına kilitleyecektir. İnadına Yaşamak Dizinin ilk tanıtım fragmanının yayınlandıktan sonra ilgi oldağı olmaya başladı. Sosyal ağlarda gündem olan inadına yaşamak dizisi başrol oyuncularından Oktay Kaynarca twitter hesabından tweet atarak bu durumun bizleri sevindirdiğini kendilerini diziye daha çok motive ettiğini söyledi. ”İnadına Yaşamak dizisi nerede çekiliyor” ile ilgili bir çok soru gelmekte ve bu konu ile ilgili  kısa bilgiler vericez. İnadına Yaşamak Dizisi‘ninBeykoz tarafında çekileceği konusunda duyumlar aldık, ancak bu sadece medyada çalkalanan aslı olmayan bir bilgi olduğunu söyleyerek ayrıca dizimiz sadece bir yerde çekim yapmayacaktır.

Kaynak : http://www.inadinayasamakdizi.com/inadina-yasamak-dizisi

 

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
inadına yaşamak dizisi, 9.3 out of 10 based on 8 ratings

Bir önceki yazımız olan Fatih Dizisi Finaline Çığ Gibi Tepki Yağıyor başlıklı makalemizde fatih dizisi bitmesin, fatih dizisi final ve fatih dizisi final mi hakkında bilgiler verilmektedir.inadına yaşamak dizisi ile Benzer Yazılar:

7 Kasım 2013 Saat : 7:02
  Genel

inadına yaşamak dizisi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz